KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343197
nr 1534 3197
C Wallinder, monogramsignerad, 1968, Kvarn på Fårö, vid ekeviken. Olja på pannå, 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 37x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:10:14
15/4 08:38:53